Avukatlarımız

limited şirket yabancı müdür çalışma izni
white copy

AVUKAT GÖKHAN CiNDEMiR

2001 Yılında Karadeniz Ereği Anadolu Lisesini bitirdikten sonra AFS kültürlerarası değişim programı ile Belçika’ya gitti. 2002 senesinde Brüksel Koninklijk Ukkel Atheneum lisesinde eğitim gördü. Üniversite eğitimini, Marmara Üniversitesi Hukuk fakültesinden 2007 yılında mezun olarak tamamladı. Eğitim hayatı boyunca uluslararası hukuk ve kamu hukuku alanında çalışmalarda bulundu. Marmara Üniversitesi adına temsilen International Law Students Association’in düzenledigi Philip C. Jessup International Law Moot Court Competition’a (Uluslararası farazi dava yarışması) Türkiye elemelerine yarışmacı olarak katıldı. Mezuniyeti ertesi stajini tamamlayip Istanbul Barosu Avukati oldu. Belçika’da Gent Üniversitesinde Avrupa ve Mukayese Hukuku üzerinde Yüksek lisans (L.LM) yapan Av. Gökhan Cindemir, tezini Ankara Antlaşması çerçevesinde Türk vatandaşlarının Avrupa Birliğinde iş kurma özgürlüğü üzerine tamamladı. Askerlik Hizmetini Yedek Subay olarak Ankara Merkez Komutanlığı Adli İşlem Subay Yardımcısı olarak yerine getirmiştir. Sivil toplum kuruluşlarıyla da iç içe olan Av. Gökhan Cindemir, Karadeniz Ereğlililer Derneğinin kurucu başkanlığını yapmış ayrıca AFS Gönülleri Derneği İstanbul şubesinin kurucu başkanı olarak görev almıştır. Türk Kültür Vakfı’nın programlardan sorumlu genel sekreterliğini yapmakla birlikte İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde AB ve Uluslararası Ticaret Hukuku programında Doktora öğrencisidir. ELSA (European Law Student Association) üyesidir. Lisan olarak ileri derecede akademik ingilizce bilen Avukat Gökhan Cindemir, yeterli derecede Fransızca ,Hollandaca(Flemenkçe)  ve az derecede Rusça konuşabilmektedir.

Av. Gökhan Cindemir “Yeni Başlayanlar için Uluslararası Avukatlık” isimli kitabın yazarıdır. Kitabı bu adresten temin edilebilir: https://www.kitapyurdu.com/kitap/yeni-baslayanlar-icin-uluslararasi-avukatlik/556424.html

 

Melike Erarslan

AVUKAT
MELİKE ERARSLAN

Lise öğrenimini Kandilli Kız Lisesi’nde tamamladıktan İstanbul Medipol Üniversitesi Hukuk Fakültesini burslu olarak kazanmış ve 2018 yılında mezun olmuştur. Öğrencilik yılları boyunca çeşitli hukuk bürolarında çalışıp deneyim kazanarak yasal stajını büromuzda tamamlamış ve İstanbul Barosuna bağlı bir avukat olarak ekibimize katılmıştır. Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nde gençlik şube başkanlığı yapmış olup hala hukuk biriminde çalışmalar yapmaya devam etmektedir. Sağlık hukuku, aile hukuku, miras hukuku ve ticaret hukukuyla ilgilenmektedir.

azerbaycan avukat

ULUSLARARASI HUKUK DANIŞMANI
ELENA ZARA

Uluslararası Hukuk Danışmanı . İlk hukuk eğitimini 2003 yılında Moskova’da Sovremennaya Gumanitarnaya Akademiya’da aldı. 2009 yılından beri Türkiye’de yaşıyor ve akıcı bir şekilde Rusça,Türkçe ve İngilizce biliyor. Halen İstanbul Aydın Üniversitesi Hukuk Fakültesinde öğrencidir ve burada ikinci Turk Hukuk eğitimini almaktadır . 2014 yılından bu yana, Türkiye, Rusya Federasyonu ve BDT ülkelerinde (Kazakistan, Özbekistan, Kırgızistan, Tacikistan, Ukrayna, Gürcistan) uluslararası hukuk alanında Uluslararası Hukuk danışmanı faaliyet göstermektedir.

Avukatlarımız was last modified: Ekim 13th, 2021 by Gökhan Cindemir