Avukatlarımız

Emsal Kararlarımız
white  copy

AVUKAT HAKAN CINDEMIR

1997 yılında Kdz. Ereğli Ted Kolejini bitirdi. Hukuk lisansını 2002 senesinde Istanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesini tamamladı. 2003-2005 yılları arasında Kocaeli Üniversitesinde Kamu Hukuku, Galatasaray Üniversitesinde Avrupa Birliği Hukuku olmak üzere çift Yüksek lisans yaptı. Kadin Hakları, Çocuk Hakları, Insan Hakları uzmanlık alanlarında Istanbul Barosunun açmış olduğu sertifika programlarını bitirdi. 2007 Yilinda Yeditepe Üniversitesinde Doktora (Phd.) eğitimine başladı.  2005-2006 seneleri arasında Insander (Insan Haklari) derneğinde başkanlık görevinde bulundu. Bulancak Süme Derneği Başkanlığı, Trafik Kazaları ve Mağdurları Platformu ile Yaralanmalı kazalar platformu Başkanlığını yürütmektedir. Lisan olarak Ingilizce ve Fransızca bilmektedir.

white  copy

AVUKAT GÖKHAN CINDEMIR

2001 Yilinda Karadeniz Eregli Anadolu Lisesini bitirdikten sonra AFS kültürlerarası değişim programı ile Belçika’ya gitti. 2002 senesinde Brüksel Koninklijk Ukkel Atheneum lisesinde eğitim gördü. Üniversite eğitimini, Marmara Üniversitesi Hukuk fakültesinden 2007 yilinda mezun olarak tamamladı. Eğitim hayatı boyunca uluslararası hukuk ve kamu hukuku alanında çalışmalarda bulundu. Marmara Üniversitesi adina temsilen International Law Students Association’in düzenledigi Philip C. Jessup International Law Moot Court Competition’a (Uluslararası farazi dava yarışması) Türkiye elemelerine yarışmacı olarak katıldı. Mezuniyeti ertesi stajini tamamlayip Istanbul Barosu Avukati oldu. Belçika’da Gent üniversitesinde Avrupa ve Mukayese Hukuku üzerinde Yüksek lisans (L.LM) yapan Av. Gökhan Cindemir, tezini Ankara Antlaşması çerçevesinde Türk vatandaşlarının Avrupa Birliğinde iş kurma özgürlüğü üzerine tamamladı. Askerlik Hizmetini Yedek Subay olarak Ankara Merkez Komutanlığı Adli Işlem Subay Yardımcısı olarak yerine getirmiştir. Sivil toplum kuruluşlarıyla da iç içe olan Av. Gökhan Cindemir, Karadeniz Ereğlililer derneğinin kurucu başkanligini yapmii ayrica AFS gönülleri Derneği Istanbul şubesinin kurucu başkanı olarak görev almıştır. Türk Kültür Vakfı’nın programlardan sorumlu genel sekreterliğini yapmakla birlikte İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde AB ve Uluslararası Ticaret Hukuku programında Doktora öğrencisidir. ELSA (European Law Student Association) üyesidir. Lisan olarak ileri derecede akademik ingilizce bilen Avukat Gökhan Cindemir, yeterli derecede Fransızca ,Hollandaca(Flemenkçe)  ve az derecede Rusça konuşabilmektedir. 

Melike Erarslan

AVUKAT
MELİKE ERARSLAN

Lise öğrenimini Kandilli Kız Lisesi’nde tamamladıktan İstanbul Medipol Üniversitesi Hukuk Fakültesini burslu olarak kazanmış ve 2018 yılında mezun olmuştur. Öğrencilik yılları boyunca çeşitli hukuk bürolarında çalışıp deneyim kazanarak yasal stajını büromuzda tamamlamış ve İstanbul Barosuna bağlı bir avukat olarak ekibimize katılmıştır. Sağlık hukuku, aile hukuku, miras hukuku ve ticaret hukukuyla ilgilenmektedir.