关于我

Borç tahsilat hizmeti
Küresel ağımız üzerinden sadece Türk borcunu takip etmiyoruz. Hukuk büromuz dünya ile, özellikle Avrupa’da çalışıyor

Meslektaş işbirliği. İş Soruşturması
Avukatlık büromuzdaki avukatlar ve finans uzmanları da iş araştırma hizmetleri sunmaktadır.
Enerji Hukuku ve Yatırım
Bir hukuk firması olarak Türkiye’deki ana hizmetlerimizden biri enerji hukuku ve ilgili yatırım hukuku meselesidir. Ayrıca, dünyanın geleceği ve kaynakları için hayati önem taşıyan yenilenebilir enerji alanındaki en son gelişmeleri takip ediyoruz.

Enerji sektöründeki şirketlere işlerini kurmalarına ve ülkelerine yaptıkları yatırımları desteklemelerine yardımcı oluyoruz.
Kurumsal ve Ticari
Çok çeşitli kurumsal ve ticari yasal hizmetler ile bankacılık ve finans, kurumsal birleşmeler, özelleştirme, muhasebe, ortak girişimler, sigorta, yatırım ve gayrimenkul hizmetleri sunmaktayız.
Şirketlerin Türkiye’deki yerel ortaklarla işbirliği yapmasına ve faaliyet göstermesine yardımcı olabiliriz.
İşin kapsamı ayrıca genişletildi: Ortak girişim anlaşmalarının
konsolidasyonu
,
hisse alımları,
şirket tasfiyesi,
tasfiye işlemleri,
hissedar anlaşmazlıkları ve birkaç baskı,
şirket ve yöneticiler üzerindeki zorunlu yasaklar,
denizaşırı şirketler, kayıtlı
ortak davranışları ve sözleşmeli / saklama sözleşmeleri için tıbbi hizmet, ekipman ve tesislerin
satışına yönelik dava Emanet tutarı ayrı bir emanet hesabına yatırılır ve işlemler için özel olarak açılır. Taraflar arasındaki anlaşma emanet sözleşmesinin şartlarına bağlıdır ve tutar günlük ihbar veya vadeli mevduattır. Müşterilerimize, işlemlerle ilgili konular için özellikle uygun olan bireysel emanet anlaşmaları sunuyoruz. Yalnızca bireysel barındırma anlaşmaları ihtiyaçlarınızı doğru şekilde karşılayabilir. Konut ve geliştirme projeleri için standart ulaşım ve kredi uygulamalarına ek olarak, çalışma alanımız şunları da kapsar: dönüşüm, birleşme, alt bölümler, arazinin imar edilmesi , mülkiyet koşullarını ihlal ederek arazinin kaybedilmesi, ortak girişim geliştirme anlaşması, devletle teminat haciz davalarının kapatılması Hükümetin Arazi Talepleri ve Kambiyo Kira Sözleşmeleri Sürgün ve Sıkıntı (Kira İyileştirme) Davası Avrupa Anlaşması ve Ankara Anlaşmasına İlişkin Haklar

Ankara Anlaşmasına dayanan yeni kararla, Türk vatandaşlarının AB ülkelerinde özgürce hizmet kurma ve sunma ayrıcalığı var. Sermaye yatırım şartları ve vize şartları Türk vatandaşları için temel engellerdir. Bu nedenle şirket, AB ülkelerinde iş kurmak veya hizmet vermek amacıyla AB ülkelerindeki hukuk firmaları ile ortaklık kurarak müşterilerine yardımcı olmaktadır.
Şirket, alternatif uyuşmazlık çözümünün, tahkim ve arabuluculuk gibi faydalarına inanıyor. Ancak müşteri adalet isterse, avukatlarımız genel dava konularında ve bankacılık, kurumsal, iflas teminatları, istihdam, inşaat, sigorta ve tahkim gibi belirli alanlarda geniş deneyime sahiptir.
Bu aynı zamanda aşağıdakileri de kapsamaktadır:
menkul kıymetler
arazi anlaşmazlıkları
ticari satış
motorlu taşıtlar kaza talepleri
istihdam
direktörleri tasfiye ve suistimal
inşaat ve inşaat sözleşmeleri
tıbbi ihmal
idari hukuk
şirketleri kamuoyunun ön saflarında yer almıştır. Kamu otoritelerinin toplumu engelleyen ve onlara zarar veren davranışlarının nesnel ve zararsız bir analizi. Şirketin amacı, sosyal
bankacılık ve finans alanlarına faydalı kararlar almak için kamuoyu gücünü tartışmalara dahil
etmektir. Çalışma alanımız, finansal kurumların kredi yapısı ve güvenliği ile haciz prosedürleri ve kredi geri kazanımı da dahil olmak üzere güvenlik belgelerinin uygulanması ile ilgili taslak hazırlanması ve tavsiyelerde bulunmaktadır.
İşin kapsamı şunları da kapsamaktadır: güvenlik / teminat belgeleri yasal ücretlerin ve ilgili belgelerin
satın alınması ve restorasyonu kira sözleşmesi ve dağıtım ve ilgili belgeler ana tazminat sözleşmesi geçiş kredisi sözleşmesi ceza hukuku Şirket çok çeşitli cezai nitelikteki davaları ele almaktadır. Bu, aşağıdaki kategorilere giren suçları kapsamaktadır: – Ceza Kanunu Karayolu Taşımacılığı Kanunu Yolsuzluğun Önlenmesi Kanunu

Şirketler Hukuku, Silah Hukuku
, DDA,
İşçi Sağlığı Fonu (EPF) Hukuku, Sosyal Güvenlik (Sosyal Sigorta) Hukuku,
Güvenlik Endüstrisi Hukuku,
Yerel Yönetim Hukuku ve İştirak Hukuku
İstihdamı
İşçi / personel hakları korunduğu sürece iş kanunu değişmiştir. Giderek karmaşıklaşıyor. Bu karmaşıklık göz önüne alındığında, işverenlere ve çalışanlara fayda sağlayan somut sonuçlara odaklanıyoruz.
İşyerinde ortaya çıkan anlaşmazlıklara pratik çözümler sunmak için uygulamalı tavsiyeler sunuyoruz.
İşin kapsamı:
-Şirketin kârlı ve etkili olmasını sağlamak için yeniden yapılanma ve işten çıkarmalar.
Yerel yasalara uymalarını sağlamak için istihdam ve insan kaynakları politikası sözleşmeleri hazırlayın.
Adil ve adil yasal gerekliliklere uygun disiplin ve suistimal yönetimine yardımcı olmak için bir performans mektubu hazırlayın.
Yerel soruşturma ekiplerine suistimal iddialarını soruşturmada yardımcı olun.
Kuruluş içindeki performans iyileştirme süreci için gerekli belgeleri hazırlayın.
Endüstriyel mahkemeler / iş mahkemeleri
mülkleri temsil eder
, kurumsal güven yapılarının ve özel vakıfların kurulması da dahil olmak üzere güven fonlarındaki deneyimimize güvenir. Ayrıca, güven ve probate / probate ilişkin ihtilafları ele alma konusunda da deneyime sahibiz.
Güven, gayrimenkul ve yardım alanlarında bireylere, mütevelli heyetlerine, yöneticilere, hayır kurumlarına, kurumsal müşterilere ve diğer kişilere tavsiye ediyoruz. Ayrıca, tartışmalı iradeleri, güven uyuşmazlıklarını ve güven ve emlak yönetimi ile ilgili uyuşmazlıkları ele alıyoruz. Vasiyetnamelerin
Hazırlanması Protesto / emlak yönetimi aile şirketlerini çıkarmak
için bir güven tesis edilmesi , aile ve evlilik uyuşmazlıklarıyla ilgili konulara son derece duyarlıdır. Şirket davayı son çare olarak görüyor. Şirket, tarafları bir anlaşmaya sokmaya çalışıyor.

İşin kapsamı aşağıdakileri de kapsamaktadır:
-Aile münasebet senetleri için ayrımcılık
, geçersiz
velayet ve bakım
evlat edinme
eğitimi
Şirket, günlük yönetimde müşterileri silahlandırmak için yasal bilgileri kullanmaya inanmaktadır. Müşterilerimize, kuruluşlarına karşı dava açabilecek herhangi bir eksiklikten kaçınmak için kuruluşlarını daha iyi yönetebilmeleri için dahili eğitim sağlamaya odaklanıyoruz.
Eğitimimizin kapsamı aşağıdakilere kadar uzanır: -Çalışmanın ve kurumun hizmet sağlayıcısı olarak dış yardım
sigortası
iş uyumluluğunun seçimi dahil istihdam

关于我 was last modified: January 2nd, 2020 by Gökhan Cindemir