AVUKATLARIMIZ

  Стамбул адвокат, Адвокат в СтамбулеAVUKAT HAKAN CINDEMIR

1997 Yilinda Kdz. Eregli Ted Kolejini bitirdi. Hukuk lisansini 2002 senesinde Istanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesini tamamladi. 2003-2005 yillari arasinda Kocaeli Üniversitesinde Kamu Hukuku, Galatasaray Üniversitesinde Avrupa Birligi Hukuku olmak üzere çift Yüksek lisans yapti. Kadin Haklari, Çocuk Haklari, Insan Haklari uzmanlik alanlarinda Istanbul Barosunun açmiş oldugu sertifika programlarini bitirdi. 2007 Yilinda Yeditepe Üniversitesinde Doktora (Phd.) egitimine başladi.  2005-2006 seneleri arasinda Insander (Insan Haklari) derneginde başkanlik görevinde bulundu. Hali hazirda KDZ. Ereglililer Dernegi Başkan Yardimciligi, Bulancak Süme Dernegi Başkanligi, Trafik Kazalari ve Magdurlari Platformu ile Yaralanmali kazalar platformu Başkanligini yürütmektedir. Lisan olarak Ingilizce ve Fransizca bilmektedir.

 

ingilizce bilen avukatAVUKAT GÖKHAN CINDEMIR

2001 Yilinda Karadeniz Eregli Anadolu Lisesini bitirdikten sonra AFS kültürlerarası dişim programı ile Belçika’ya gitti. 2002 senesinde Brüksel Koninklijk Ukkel Atheneum lisesinde egitim gördü. Üniversite egitimini, Marmara Üniversitesi Hukuk fakültesinden 2007 yilinda mezun olarak tamamladi. Egitim hayati boyunca uluslararasi hukuk ve kamu hukuku alaninda çalişmalarda bulundu. Marmara Üniversitesi adina temsilen International Law Students Association’in düzenledigi Philip C. Jessup International Law Moot Court Competition’a (Uluslararasi farazi dava yarişmasi) Türkiye elemelerine yarişmaci olarak katildi. Mezuniyeti ertesi stajini tamamlayip Istanbul Barosu Avukati oldu. Belçika’da Gent üniversitesinde Avrupa ve Mukayese Hukuku üzerinde Yüksek lisans (L.LM) yapan Av. Gökhan Cindemir, tezini Ankara Antlaşmasi çerçevesinde Türk vatandaşlarinin Avrupa Birliginde iş kurma özgürlügü üzerine tamamladi. Askerlik Hizmetini Yedek Subay olarak Ankara Merkez Komutanligi Adli Işlem Subay Yardimcisi olarak yerine getirmiştir. Sivil toplum kuruluşlariyla da iç içe olan Av. Gökhan Cindemir, Karadeniz Ereglililer derneginin kurucu başkanligini yapmiş ayrica AFS gönülleri Dernegi Istanbul Şubesinin kurucu başkani olarak görev almiştir. ELSA (European Law Student Association) üyesidir. Lisan olarak ileri derecede akademik Ingilizce bilmekle beraber yeterli derecede Fransizca ve Hollandaca(Flemenkçe) konuşabilmektedir.

                                                                                                           

 AVUKAT SÜLEYMAN CAN 

1988 yilinda Üsküdar Örnek Lisesinden, 1992 yilinda Kara Harp Okulundan, 2009 yilinda Istanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. 1992-2010 yillari arasinda çeşitli birliklerde görev yapmayi müteakip 2010-2013 yillari arasinda Ankara Merkez K.ligi Adli Işlem Subayligi görevinde hukuk müşavirligi yapti. 2013 yilinda kendi istegiyle emekli olarak avukatlik yapmaya başlamiştir. Çalişma alanlari; askeri hukuk, özel hukuk, ceza hukuku ve icra hukukudur.