HAKKIMIZDA

Cindemir Hukuk Bürosu deneyimli ve akademik birikime sahip olan avukatlardan oluşan uluslararasi çalişan bir hukuk bürosudur. Türkiye çapinda farkli illerle hukuki konularda faaliyet gösterdigi gibi ayni zamanda uluslararasi baglantilariyla dünya'nin gelişmiş ve gelişmekte olan ülkelerinde faaliyet göstermektedir.

Cindemir Hukuk Bürosu ulaşılabilmesi kolay ve iyi yetişmiş avukatlarıyla sadece Türkiye'de degil ayni zamanda kişilerin yurtdışındaki sorunlarını çözmeyi amaç edinmiştir. Yurtdışında yüksek lisans yapmiş, doktora sahibi olan ve çeşitli diller konuşabilen avukatlarıyla müvekillerinin sonuca ulaşmalarına yardım etmektedir. Hukuk bürosu avukatlarınca Türkçe, Ingilizce, Arapça, Fransizca ve Hollandaca konuşulabilmektedir. Sahip oldugumuz donanımız öncelikle bilgidir. Ingiltere barosu, Florida Barosu ve Avustralya (Sidney) Barosuna  kayitli  35 yillik tecrübesiyle serbest danişman olarak katkida bulunan Istanbul'da yerleşik Avustralya kökenli avukatla (Barrister) siki ilişkileri olan hukuk büromuz Anglosakson hukuku ülkelerinde dogrudan dava açabilmektedir. Bu üç ülkede Türkiye'den dişari çikmadan davalara bakmak ve hukuki faaliyetlerde bulunmak sahip oldugumuz bu eşsiz baglantiyla müvekkillerimize büyük bir kolaylik sunmaktayiz. Sadece Ingilizce konuşan degil ayni zamanda Çin'den Belçika'ya ulaşabilecegimiz baglantilarimiz mevcuttur. Türk Müvekkilerimizin hukuki sorunlariyla ilgili olarak köprü kurmak en önemli niteliklerimizden biridir.

Avrupa Adalet Divan'inda ve Avrupa Insan Haklari Mahkemesinde dogrudan müvekkillerimizi temsil edebilecek avukatlarimiz ve anadili Ingilizce olan baglantilarimiz bulunmaktadir. Dolayisiyla Uluslararasi bir büro özelligine sahip ve Türkiye'de az bulunur bir nitelige sahiptir. uluslararası avukat

Arapça bilen avukatimiz tüm Arap ülkeleriyle olan hukuki sorunlarin çözülmesinde müvekkillerimize büyük kolaylik saglamaktadir.Türkiye'de özellikle Ceza hukuku alaninda ve Tazminat davalarinda uzman kadromuzla farkli davalara bakabilecek hukuk kadromuz bulunmaktadir. Türkiye'de uluslararasi ticaret hukuku ve devletler özel hukukundan kaynaklanan hukuki sorunlara da çözüm bulmaktayiz. ICC Kurallari, Incoterms, Tahkim ve Uluslararasi Satim Sözleşmelerine ilişkin Birleşmiş Milletler antlaşmasi konularinda faaliyet göstermekteyiz.